RASPAD SISTEMA: Partizan PUCA po svim šavovima!
Albert Nađ, Foto: Starsport

humska 1

Crno-beli zaboravili da igraju fudbal

Igor Duljaj je otišao, Albert Nađ je došao, a problemi u Partizanovoj igri su i dalje ogromni.

Crno-beli posle prvih 45 minuta gube u Humskoj 1 od Vojvodine rezultatom 2:1 u okviru 3. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Novosađani su bili daleko bolji rival u prvom poluvremenu i zasluženo su stigli do vođštva.

I pored veoma lošeg početka, Partizan je poveo i to uz dosta sreće u 18. minutu. Nakon ubačaja Gajasa Zahida, Đorđe Crnomarković je dao autogol.

Ipak, to nije omelo gostujuće fudbalere koji su gospodarili terenom u Humskoj 1 i maltene u svakom napadu pretili domaćinu.

Slavlje fudbalera Vojvodine posle gola Dejana Zukića
Slavlje fudbalera Vojvodine posle gola Dejana Zukićafoto: Starsport

Aleksandar Jovanović je napravio veliki kiks u 38. minutu, a to je iskoristio Zadi Seri da iz blizine pošalje loptu u mrežu.

Samo šest minuta kasnije, Voša stiže do preokreta. Seri je bio asistent, a jedan od najlepših golova sezone postigao je kapiten Dejan Zukić.

Partizan je odigrao katastrofalno prvo poluvreme, pre svega u odbrani i moraće dosta toga da promeni u nastavku kako bi stigao do preokreta.